Setting

Forgot Password

Language:
  • en
  • ru
  • fr
  • fr
Currency :

Hakkımızda

Misyon

Emre Kauçuk olarak, başarının müşterilerimizin bize duyduğu güven ile doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Bunun için her gün “tercih ettiğiniz çözüm ortağınız” olarak planlama, yatırım ve sonrasında yatırımınızın korunması amacı ile sizinle omuz omuza verip uzun vadeli değer yaratmak için çalışıyoruz.

Tercih ettiğiniz çözüm ortağınız olabilmek için inandığımız değerler: Sorumluluk, Çalışkanlık, İtina, Güven.

Vizyon

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen EMRE KAUÇUK;

Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek, fark yaratarak, ülkesine değer katarak, sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

İşinizin çözüm ortağı.

Üretim ve süreklilik adına ihtiyaç duyduğunuz, kauçuk esaslı tüm ürünlerimizle sizlere çözüm ortağı olmaya hazırız. Gerek imalatını yapmakta olduğumuz gerekse ihtiyacınıza uygun ölçü ve şekillerde sizin için özel üreteceğimiz ürünlerimizle işinizi büyütmeye ve üretiminizi desteklemeye her zaman hazırız.

Why choose us?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‘Content here, content here’, making it look like readable English.

History of our activities

Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for ‘lorem ipsum’ will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

Referanslarımız