Firma Profili

Şirketimizde 49 yılı aşkın bir süredir kauçuk esaslı malzemelerin ve türevlerinin siparişle istenilen ölçü, adet ve nitelikleri doğrultusunda imalat ve satışı yapılmaktadır.

 

Güvenli ve hızlı hizmet anlayışımız, kaliteli ve nitelikli ürün yelpazemiz, uygun satış koşullarımızla siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Sektörümüzde iç ve dış arenada modern ve atılımcı bir politika uygulanmakta, 21. yüzyılın getirdiği teknolojilerin gereklerini yerine getirmeye çalışmaktayız.

 

Sizler için hazırladığımız bu web sitemizde kauçuk ve türevleri ile ilgili aydınlatıcı bilgiler elde edecek, hangi ortamda ne tip malzemenin uygun olacağını görecek, ürünlerimizi daha iyi tanıyacaksınız.

Misyonumuz

Emre Kauçuk olarak, başarının müşterilerimizin bize duyduğu güven ile doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Bunun için her gün “tercih ettiğiniz çözüm ortağınız” olarak planlama, yatırım ve sonrasında yatırımınızın korunması amacı ile sizinle omuz omuza verip uzun vadeli değer yaratmak için çalışıyoruz.
 

Vizyonumuz

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen EMRE KAUÇUK;

Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek, fark yaratarak, ülkesine değer katarak, sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.